Holiday World 2009 – veletrh cestovního ruchu


Již tradičně se v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha koná středoevropský veletrh cestovního ruchu Holiday World 2009. Levé křídlo paláce bylo poničeno nedávným požárem, proto budou tyto prostory nahrazeny jinými. Na Veletrhu Holiday World se prezentují svými stánky jednotlivé regiony nebo země světa, včetně ČR. Různé cestovní kanceláře nabízejí zájezdy na nadcházející letní sezónu a pro návštěvníky mají připravené veletržní slevy. Dále se představují jiné společnosti a organizace, jejichž činnost též souvisí s cestovním ruchem.


Nejvýznamnější událost svého druhu v oblasti cestovního ruchu v regionu střední Evropy představuje každým rokem nabídky cestovních kanceláří, ukazuje nové trendy ve způsobu trávení volného času, nabízí možnosti nových destinací. Zkrátka stává se ukazatelem a přehlídkou toho nejlepšího, co oblast turistiky dokáže nabídnout. Největší část výstavní plochy zaujmou země střední Evropy a téměř všechny země kolem Středozemního moře. Nebudou chybět ale ani exotické destinace jako Dubaj, Thajsko, Indie, Kuba, Taiwan, Sýrie aj.

Podrobnější informace o letošním veletrhu Holiday World včetně seznamu vystavovatelů a doprovodného programu naleznete na stránkách pořadatele. Dny 5. – 6. 2. jsou vyhrazeny pouze pro odborníky a 7. – 8. 2. může veletrh Holiday World navštívit i veřejnost.

Místo: Výstaviště, Praha

Pro veřejnost otevřeno: 7. – 8. února 2009, 9:00 – 18:00 hodin a 9:00 – 17:00 hodin

Vstupné: základní 140 Kč,rodinné 300 Kč

Více informací: www.incheba.cz

-red-