Březnová soutěž – měsíc knihy – uzavřena


Již nějaký ten pátek uplynul od chvíle, kdy byl březen ustanoven měsícem knihy a o řadu let později pak také měsícem internetu. A protože obojí by se dalo označit za důvod k malé oslavě i v rámci internetového magazínu, připravili jsme pro vás na březen velmi pěknou knižní cenu. V rámci naší březnové soutěže, budete moci vyhrát sice pouze jedinou cenu, ta je však velmi hodnotná, protože má podobu dvou proslulých knížek autorky Ireny Obermannové: Deník šílené manželky a Deník šílené milenky.


Soutěžní otázka bude tentokrát spojena přímo se stanovením března měsícem knihy. V minulých soutěžích jste projevili kvalitní znalosti, proto jistě ani odpověď na níže zadanou otázku pro vás nebude nic těžkého. Soutěž bude uzavřena v neděli 29. března 2009 ve 21:00 hodin, do té doby nám můžete posílat své odpovědi.

Od kterého roku se březen slaví jako měsíc knihy?

a) od roku 1911

b) od roku 1977

c) od roku 1955

Jeden vylosovaný účastník obdrží níže uvedenou cenu.

Výhra:

1. cena – dvě velice oblíbené knihy z pera Ireny Obermannové: Deník šílené manželky a Deník šílené milenky (viz obrázek výše)

Na vaše odpovědi se budeme těšit do neděle 29. března 2009, kdy bude soutěž uzavřena, na e-mailové adrese: soutez@pohodovazena.cz. Výherce oznámíme hned následující týden.

Poznámka: Prosíme o uvedení celého jména a kontaktní adresy, kam bude možné v případě výhry zaslat cenu. Vaše osobní údaje pokládáme za důvěrné a budeme s nimi nakládat v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Odpovědi bez kontaktního jména a adresy budou z losování vyřazeny. Děkujeme.

Redakce