Z práce do postele, ale žádný sex

ruzepostel_m
Peníze by sice řada lidí nikdy nepostavila na první místo žebříčku svých hodnot, ale bez nich se v naší civilizaci nedá dlouhodobě přežít. A pokud někdo není miláčkem štěstěny a náhodou není milionářský synek nebo dcerka, případně peníze nevyhrál, musí si je opatřit – prací. A pokud chce mít aspoň slušnou životní úroveň, je třeba se řádně otáčet. I v případě, že je práce jeho koníčkem, neznamená to, že je jí třeba věnovat menší úsilí, a tak to nakonec dopadá tak, jak nutně musí: večer se svalíte do postele bez sebemenších sil a chuti na sex a pokud ano, zvládnete maximálně jednu připomínkovou rychlovku.Ráno do práce, večer do peřin, ale po něžném milování, jak si jej vykreslují ženy ve svých snech, není ani vidu, ani slechu. Mnoho párů si to zpočátku ani neuvědomuje, ale časem se tak ze vztahu kvůli pracovnímu vytížení kromě hodnotného sexu vytrácí také partnerská láska a soudržnost, radost a smích, relaxace a silné zážitky.

Vztah však není možné budovat jen na komfortu, je třeba o něho pečovat hlavně společnými aktivitami, zážitky, soudržností, které pomáhají vytvářet dojem vzájemné blízkosti. Pokud se vám nedaří zkoordinovat časové rezervy, zkuste aspoň společné chvíle prožívat co nejintenzivněji a občas zvolnit pracovní tempo a zařadit relaxační den ideálně spojený se změnou prostředí, kde si odpočinete, budete se věnovat jeden druhému a po krásně prožitém dni bude následovat ještě hezčí společný večer.

Stačí se jen rozhlédnout nebo zapátrat v sobě a zjistíte, že čím více člověk pracuje pod tlakem, tím více zanedbává milostný život. Je to problém téměř všech výše postavených mužů a žen, podnikatelů, manažerů i obchodníků, a pokud je to váš případ, je třeba se nad tím aspoň někdy zamyslet, zvlášť pokud tvrdíte, že peníze nejsou ve vašem životě všechno. Umíte možná řídit život druhých lidí, tak proč byste měli zapomínat na ten svůj? Nechybí vám intimita, sex, partnerské souznění a dovolená bez čekání na telefonu? Jestli aspoň jedna odpověď zní ano, dozrál čas na změnu. Partner na ni jistě netrpělivě čeká a vyvarujete se tak nebezpečí, že za chvíli bude třeba čekat někde jinde.

Redakce