Kam se ti pořádní chlapi poděli?

muzsocha_m
Poslední dobou mi přijde, že pořádní chlapi nejspíš vymřeli. Anebo jsou už dávno zadaní. Jak je možné, že nemůžu potkat kluka – chlapa, který by splňoval mé požadavky? Už 3 roky? To jsem vážně tak náročná, nebo jen lovím ve špatných vodách? Á propos, když už zmiňuji to lovení, tak tedy vážně nevím, kdy se mi naposled stalo, že by mě chlap lovil, či snad dobýval. Dnes, když chce mít ženská pořádného mužského, tak aby si ho ulovila nejlépe sama. A jak vlastně takový pořádný mužský vypadá? Podle mého měřítka by měl být především zábavný. Nemusí být bavič každé společnosti, ale nuda by s ním rozhodně být neměla. Ano, není vždy lehké zapadnout do kruhu neznámých lidí, ale vždyť i já se tak občas ocitnu a prostě to nějak jde a bavím se. Bavím se, tedy mluvím. Nemluvný muž je muž o ničem. Až vám bude šedesát, tak všechna krása bude ta tam a zůstanou jen ta slova…Z toho tedy plyne, že když už chlap není bavičem komikem, měl by být mluvný. A nemyslím tím zrovna neustálé tlachání o ničem, jen aby nebylo ticho. Prostě dobrá konverzace. V březnu jsem byla s kamarádem na horách a musím říct, že to byl pobyt zároveň poučný. Tolik věcí, co jsem se od něj dozvěděla, to jsem dlouho nezažila. Dokázal mluvit a diskutovat o spoustě věcech. Třeba o čaji z bylinek, o čočce na fotoaparátu, proč v mlze nevidíme či jak vyrobit poutko na brýle. Naprosto mě odrovnal.

Miluji všestranné muže. Mám ráda, když se chlap umí o sebe postarat, když si dokáže spravit kolo, zaštukovat díru ve zdi a když mi k tomu ráno udělá míchaná vajíčka na cibulce, tak jsem jeho. Miluji, když se muž věnuje nějakému sportu. Nemusí to být hned vrcholový sportovec, ale aktivní činnosti by mu neměly být cizí. Já například ráda lyžuji a od svého přítele očekávám, že se mnou na hory jezdit bude. Nebo vyrazíme na kolo, na brusle, zahrát si volejbal, zapinkat si badminton nebo jen tak prošoupat kecky po lese. Co se týká fyzických vlastností, tak se mi velmi líbí tmavovlasí a vysocí. Ale to už je vedlejší. Nemusí to být ani žádná hora svalů, avšak nějaký ten sex appeal by měl mít. Přeci jen na tom také záleží. Vlastně záleží na té chemii, která proběhne. A jestli má metr sedmdesát nebo osmdesát, už je fuk. Samozřejmě by to neměl být muž bábovka. Zachránit ječící ženu před útočícím pavoukem by mělo být samozřejmostí. Moje kamarádka takto zachránila jinou kamarádku. Než se muž stojící opodál rozhoupal, má dobrá kamarádka milého pavouka prostě popadla a vyhodila ven. Bál se totiž pavouků. Ale pořádný chlap se pavouků přece nebojí! Nebo ano?

Tak to shrňme. Máme chlapa sympaťáka, všestranného, nebojácného a do nepohody. Jenže kde takového najít? Jak jsem již zmínila, buď jsou už všichni zadaní, nebo prostě nejsou. NEjsou?! Když už se nějaký takový čistě náááhodou mihne kolem, tak absolutně není schopen bojovat či vůbec dobývat. To už vážně žijeme v takové době, že si o nějakou přízeň musíme říkat, nebo ještě hůře, přebírat mužskou roli? Existují ještě nějací sympaťáci dobyvatelé? Jestli ano, tak kde tedy rostou?

-spark-