I dívky mají své hry

prodivky_m Věříte tomu, že kdo si hraje, nezlobí? Najde-li se ta správná hra, která hráče zaujme, platí to stoprocentně. Vybrat pěknou hru pro kluky nebývá problém, ale co když potřebujete nějak zabavit holčičku, dívku, slečnu? Máte tušení, že podobné hry existují, ale nevíte, kde je hledat? Naštěstí dnes již jsou stránky, které na dívky pamatují, hry pro ně vybírají a soustřeďují na jednom místě.


Jedním takovým místem je server zaměřený na online hry pro malé slečny na stránkách www.hryprodivky.cz. Najdete zde velký výběr her, jejichž hrdinkami nebo průvodkyněmi jsou všechny možné oblíbené kreslené postavičky, panenky i filmové hvězdy.

Připraveny jsou puzzle, oblékací hry nebo skládačky s Barbie a Bratz, Medvídkem Pů, Garfieldem či Scooby Doo. Za dobrodružstvím se dívky jistě rády vypraví s Harrym Potterem. U jiných online her zase s údivem zjistíte, jak vaše malé slečny dobře znají oblíbenou seriálovou a filmovou hvězdu Hannah Montana. A nakonec nic nebrání ani vám zahrát si klasické karty, sudoku, tetris nebo všelijaké další logické, matematické, hudební i dobrodružné hry.

Jestliže si lámete hlavu nad tím, jak se všude píše o tom, že odkládat děti k televizi není nejšťastnější řešení, protože se tak stávají jen pasivními konzumenty, hry patří do trochu jiné kategorie. Dnes existující online hry jsou interaktivní, takže vyžadují od malých hráčů soustředění a spoluúčast. Stále máte pochybnosti a počítač byste raději z vlastního hraní vynechali? Tak co třeba si zde najít nějakou pěknou omalovánku a pro svou slečnu ji vytisknout?

Výhodou online her pro dívky, soustředěných na jednom místě, je také skutečnost, že si nemusíte pamatovat, kde jste jakou hru uložili ve vašem počítači. Stačí do vyhledávače zadat intuitivní název www.hryprodivky.cz a rázem se ocitnete na jednom velkém online hřišti.

Chcete-li navíc zjistit co nejvíce o dění kolem tohoto serveru a virtuálně se setkávat s ostatními návštěvnicemi, máte zde možnost registrace do systému, nebo se můžete jedním kliknutím přidat jako fanynky partnerských stránek na facebooku.

-pr-