Hromadíte také DVD?

dvd_m
Fenoménem poslední doby se bezesporu staly různé příbalové levné DVD nosiče, které nyní vycházejí již i v samostatných edicích. Největší úspěch sklízely tradiční české pohádky, po Třech oříšcích pro Popelku se doslova jen zaprášilo, dobře šly na odbyt také komediální filmy a v minulém roce zejména edice divadelních her Járy Cimrmana. Potěšilo i vydání starších seriálů, večerníčků a třeba také koncertních turné známých interpretů. Vždy jsem sledovala, co kde vychází, ale objem vydaných titulů začíná být tak velký, že se mi podařilo některé tituly i minout a zjistila jsem to buď na poslední chvíli – než byly staženy z prodeje, nebo také, bohužel, až pozdě.


Naštěstí se mi podařilo na jednom diskuzním fóru objevit nadšence, kteří pravidelně sledují, co vychází, a pravidelně aktualizují tabulku vydaných titulů. Díky jejich nadšení mi nyní již téměř nic neunikne a pokud vás zajímá, kde informaci o vydávaných DVD najdete, zde máte odkaz na lopuší klub DVD bonus.

Pokud by se tento výše uvedený zdroj, kterému fandím, stal nepřístupným, nově se podobná služba začala objevovat také na dalším webu. Odkaz rovněž připojuji: příslušná sekce se jmenuje DVD trafika.

Problém s nevědomostí kolem nově vydaných titulů tedy již nemám, ale objevil se další: Kam jen ty haldy DVD uložit? Zatím ještě z nich lze vytvořit komínek v jednom rohu skříňky, ale ten roh se již povážlivě zaplňuje. Plánuji tudíž nákup speciálního kufříku, popravdě řečeno spíš docela slušného kufru, ale dokud je ještě aspoň skulinka ve skříni, tak koupi odkládám. A jak se znám, ke koupi se odhodlám až za pět minut dvanáct.

Redakce