Kdo by nechtěl slyšet: Tvoje dárky mi udělaly radost?

Sudoku_paper_m Každé Vánoce se pravidelně snažím „hlavně nenápadně“ zjistit, jaké vánoční dárky by si kdo přál. Děti o dárcích obvykle mívají jasno, zato od ostatních slyšívám: „Já nic nepotřebuju, mně nic dávat nemusíš.“ Dobře však vím, že jakmile nastane den D, trhají i dospělí vánoční papír se stejnými plamínky zvědavosti v očích jako děti. Jenom to nikdy otevřeně nepřiznají.


Nezbývá mi tedy nakonec nic jiného, než se pustit do nejistého hledání a pátrání po osobitých dárcích na vlastní pěst. Velmi se mi líbí dárky, které mají nějaký vtip, a tak mě potěší, narazím-li na podobný web, jako jsou www.tvojedarky.cz. To pak nestačím vybírat. Zboží je navíc hned druhý den doma, což je v předvánočním shonu nezaplatitelné.

ctyrlistekObvykle se mi o trochu lépe shánějí dárky pro ženy. Moje maminka je například velká milovnice křížovek a sudoku, a tak jistě ocení vtipné dárkové balení sudoku v podobě toaletního papíru. Vyluštit, odtrhnout, použít… Popravdě řečeno se domnívám, že si ho spíš komplet schová a bude při luštění pouze odrolovávat. Ale kdo ví, třeba mě ještě překvapí.

Všem známým při různých příležitostech přejeme hodně štěstí, tak co kdyby si ho mohli vypěstovat? Nevěříte, že je to možné? A už jste viděli tento čtyřlístek pro štěstí? Je to navíc dárek natolik originální, že se hodí pro muže i pro ženy – a nejen o Vánocích.

A ještě jeden pěkný tip na vánoční dárek mě zaujal tak, že o něm reálně uvažuji. Je to moderní skládačka ze supermagnetických kuliček. Na výběr je buď klasické provedení této “hračky pro dospělé” Neocube, anebo luxusnější, ale přesto cenově nečekaně výhodná verze Neocube – zlatá. Když se probírám všemi zmíněnými vánočními tipy, téměř nepochybuji o tom, že se ocenění: “Tvoje dárky mi udělaly radost,” dočkám. A co vy, vybrali jste si také?

Ukázka moderního skládacího puzzle Neocube

Zdroj a fotografie: www.tvojedarky.cz