Knihovnice otevírá klíčkem literární svět

milujicisestra_mKnihovny byly odedávna místem, kde se setkávali lidé, kteří toužili nejen po vzdělání a vědomostech, ale také po zábavě a rozptýlení. Časy se mění, přinášejí nové možnosti, a tak se za knihami nyní můžete vydat poučit a pobavit i do internetového světa, v němž vám vstříc přichází pokladnice plná knih na stránkách www.knihovnice.cz.


Virtuální knihovnice vám čtivě zprostředkuje zážitky z knih, které stále voní tiskařskou černí a papírem. Tipy na čerstvě vydané knižní tituly, stovky recenzí a doporučení od samotných čtenářů vás přehledně provedou literárním labyrintem nejrůznějších žánrů. Najdete zde vše, od humorných a dobrodružných knih, přes beletrii a romány až po kuchařky, odbornou literaturu a knížky pro děti.

Přemýšlíte, jakou knížku vybrat jako dárek? Podívejte se do Dárkového servisu, kde si čtenáři vzájemně doporučují knihy pro muže, ženy i děti. Sháníte nebo nabízíte starší knižní vydání? Knihovnice pro vás otevírá také Antikvariát. A chcete-li mít přehled o knižních novinkách a aktuálních recenzích, nebo si přečíst články či rozhovory s osobnostmi literárního světa, zavítejte do oddílu Klíček ke knihám, kde si můžete objednat zasílání poutavě zpracovaného měsíčníku, jenž přečtete jedním dechem.

Své místečko v laskavém světě virtuální knihovnice zkrátka najde každý, kdo se rád dělí o své dojmy a literární zážitky, pro koho je kniha rádkyní i kamarádkou a nezapomíná na potřebu získávat i předávat zkušenosti a zážitky z generace na generaci, což je posláním knih již po dlouhá staletí. A je to také cílem nového nakladatelství Knihovnice.cz.

Nakladatelství Knihovnice.cz se zaměřuje na ryze české autory a nabízí již první půvabné tituly. Nejnovějším z nich je publikace Milující sestra od Petra Eisnera, osudový příběh dvou osiřelých sester na pozadí bouřlivých 20. let minulého století v americkém St. Louis, knižní adaptace původní velmi úspěšné divadelní hry.

Jako pravidelní návštěvníci nepropásnete ani řadu soutěží o hodnotné ceny. V předvánočním shonu se mezi 11. a 17. prosincem můžete zúčastnit například Velké rodinné vánoční soutěže o řadu krásných knih pro dospělé i dětské čtenáře. Nechte se tedy pozvat knihovnicí do světa, jehož hranice končí tam, kde končí lidská fantazie.

Zdroj a fotografie: www.knihovnice.cz