S krásnou pletí po celý rok – krásná po celý život

bgcz_mPrvní poletující vločky nebo první hřejivé jarní paprsky jsou chvílemi, které stojí zato si vychutnat. Znamenají však také upozornění, že se blíží období, kdy je třeba věnovat zvýšenou pozornost péči o vaši pleť. Připočítáte-li k mrazivým zimním a horkým letním dnům další negativní vlivy ovzduší, zjistíte, že své pleti byste měly věnovat péči po celý rok.

Pohlaďte pleť ryze přírodní kosmetikou

Nejrozumnějším řešením, které vaše pleť ocení, je výběr přírodní kosmetiky, jež díky obsahu přírodních složek nejlépe souzní s jejími potřebami. Kvalitní přírodní kosmetika je pro vaši pleť pohlazením, dodá jí potřebné živiny i jemný povrchový film, který ji ochrání před všemi nepříznivými vnějšími vlivy.

Dodejte pleti dlouhotrvající mladistvou pružnost

Pravidelná péče o pleť se vám začne vracet s přibývajícími léty, kdy si pokožka celého těla dlouhodobě zachová mladistvou pružnost a lesk. Speciálními anti-aging kosmetickými přípravky můžete pleť vyhladit a zabránit předčasné tvorbě vrásek.

Osvěžující přípravky se solí z Mrtvého moře

Čím komplexněji se o pleť postaráte, tím lepších účinků dosáhnete. Proto je ideální volbou kombinovat používání přírodních krémů určených pro váš typ pleti spolu s pleťovými maskami, bahenními zábaly a příjemnými koupelemi s příměsí mimořádně účinných solí z Mrtvého moře. Představte si, jak krásně relaxujete ve vonící koupeli, kde kromě ošetření vaší pleti snadno dosáhnete také celkového uvolnění po náročném dni. Duševní pohoda se na vaší tváři okamžitě zobrazí a významně podpoří účinky pečující kosmetiky.

Aby problematická pleť nebyla problémem

Civilizační vlivy způsobily, že se zvýraznily rozdíly mezi jednotlivými typy pleti, což se negativně projevuje zejména u citlivějších druhů pokožky. Specializovaní vědečtí pracovníci se úspěšně podílejí na výrobě té nejkvalitnější a současně co nejšetrnější přírodní kosmetiky, která tyto vlivy minimalizuje. Správně zvolené přírodní kosmetické přípravky vycházejí proto šetrně vstříc potřebám jednotlivých typů problematické pleti. I když máte pleť mastnou, smíšenou či výrazně suchou, pro každou existuje nepřeberné množství přírodní kosmetiky, která právě vašemu typu pleti prospěje. Spolehlivě a kdykoli. Ať už je jaro, léto, podzim, nebo zima.

Zdroj a fotografie: www.bg.cz