Objevte v mužích kavalíry

Jarní počasí zvyšuje samo o sobě v lidech různé touhy, v trvalých vztazích však jeho účinek přece jen není tolik silný, nebo ne aspoň kýženým směrem vůči dlouhodobým partnerům. Vždy se však dá udělat aspoň něco pro to, aby došlo ke změně k lepšímu. Každý muž je jiný, ale třeba se i po čase žena dočká nějaké té květiny, byť možná utržené někde na louce, i ta je však krásná. A co by pro to mohla udělat?


Uvědomte si, že chválu má rád každý

Chválu mají rádi muži i ženy, jen je potřeba zvolit ten správný druh pochvaly. Mužům lichotí hlavně ocenění jejich pracovních, sportovních i mileneckých výkonů. A pokud udělá něco navíc, než jindy, pochvala je víc než na místě a třeba i sladká odměna navíc.

Nereptejte

Možná se Vám též vybaví scénka z Mr. Beana, kdy ho jeho přítelkyně přímo dotáhne k výloze, aby mu ukázala, že chce snubní prstýnek. Ovšem Mr. Bean jí nakonec místo prstýnku (ač to už dle krabičky vypadá nadějně), věnuje kroužky na pověsení obrázku. 🙂 Sice komická nadsázka, ale ne tak docela. Ženy někdy žehrají, že nikdy nedostávají květiny, škemrají o pozornost a umí se tvářit velmi nespokojeně. Jenže to bývá často kontraproduktivní. Občas však menší (jakoby mimoděk) nakopnutí ve smyslu: “Taková věc mi by udělala radost,” třeba přece jen zafunguje. Mlácení do výlohy s prstýnky to však asi nebude.

Oslovte jeho silné já

Ženy jsou nazývány slabším pohlavím. Někdo by namítal, že to tak přesné není, ovšem ve věci síly fyzické to přece jen příroda takto nastavila. Když tudíž jde o pomoc s těžšími věcmi, není nic lepšího, než prostě říct: “Mohl bys mi s tímhle pomoci? Jsi mnohem silnější než já.”

Nažhavte ho

Moderní komunikační vymoženosti umožňují i docela prosté využití. Co takhle mu do práce poslat SMS s poznámkou, že se na něho těšíte. Jen tak, zničeho nic. To vzbudí šimrání v břiše každému. A krom příjemně stráveného večera je možné dočkat se i odplaty.

Buďte sexy

Aby výše uvedené žhavení fungovalo na jedničku, je třeba nezapomínat, že i v dlouhodobém vztahu je třeba o sebe pečovat. Někdy člověka válcují okolnosti a člověk také má tendenci zpohodlnět, ovšem dlouhodobě o sebe přestat dbát, to je velká chyba. Změnit se dá kdykoli, třeba hned teď. Připomenutí, jakou šik ženu doma má, může probudit třeba i trošku žárlivosti a s ní i ono po léta dřímající kavalírství.