Mistrovství ČR ve standardních tancích 2009


Po loňském úspěšném mistrovství v latinskoamerických tancích v Brně jste zváni také na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2009 standardní tance, které se koná 21. 2. 2009 ve Velkém sále Paláce Lucerny. Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí a Senioři bude v sobotu 21. 2. od 10.00 hodin dopoledne do 22.00 hodin večer soutěžit ve Velkém sále Paláce Lucerna o prestižní tituly ,,Mistrů České republiky“.Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách – jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím.

Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR, určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokáží zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem ,,Mistr České republiky“. Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce nejen všem našim párům, ale hlavně nádhernému tancování.

Datum konání: 21. 2. 2009

Místo konání: Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1

Soutěže Mistrovství ČR:

MČR-Jun-I-STT, MČR-Jun-II-STT, MČR-Mládež-STT, MČR-Dospělí-STT, MČR-Senioři-I-STT, MČR-Senioři-II-STT, MČR-Senioři-III-STT

-red-