Jak se samolepky staly moderní výzdobou i nápaditým dárkem

king-samolepka_mKamarádce se stal malér, který si dokážete asi celkem snadno představit. Právě když byla veselá oslava s přáteli na vrcholu a oslavenec měl již mírnou špičku, rozhodl se, že otevře další červené víno. Jenže obsah lahve si to nekompromisně zamířil ve směru vytrhnutého špuntu a z velké části skončil na nedávno čerstvě vymalované stěně. A teď, babo raď, co s tím – volala kamarádka o pomoc.


Jako první mě – kromě kompletního vymalování – samozřejmě napadlo vložit na stěnu obraz, ale do tamní panelové stěny by se prý špatně vrtalo a skvrna navíc měla dost atypický tvar i umístění. Ve snaze pomoci jsem brouzdala chvíli na internetu, když mi do cesty přišly stránky s kouzelnými samolepkami www.lepici.cz.

Kamarádce se můj návrh líbil, protože samolepky na zeď, nabízené na www.lepici.cz, pocházejí z dílny špičkových designérů a dají se snadno použít i v místech, kam se klasické obrazy nehodí. Nakonec měla problém si vhodnou samolepící dekoraci vůbec vybrat, protože se jí jich zalíbilo hned několik.

fairy-samolepiciVybíraly jsme spolu a oceňovaly, že se samolepky dají také velmi snadno vyměnit za jiné. Bylo nám jasné, že hlavní účel samolepek samozřejmě vůbec není maskování poškozených míst, ale naopak krásné a moderní doplnění interiéru. Ve skutečnosti jsou tyto samolepky velice šetrné k nalepovaným podkladům a nezůstávají po nich žádné výrazné stopy i v případě, že se je rozhodnete sundat nebo obměnit. Navíc v porovnání s cenami jiných designérských kousků nám použití samolepek přišlo velmi cenově výhodné.

Vyzdobení interiéru se pro slavícího hříšníka stalo nakonec dalším, dodatečným narozeninovým dárkem, který vysoce ocenil. Samolepící dekorace se mu zalíbila dokonce tak moc, že prohlásil, že na další oslavu prý kromě lahve červeného vždy koupí jako dárek i vkusnou samolepku. Bude tak prý mít jistotu, že si oslavu pořádně užije a hlavně, že tak jako tak svým originálním samolepícím dárkem nadchne každého hostitele.

Zdroj a fotografie: www.lepici.cz